20 Липня, 2022, 17:51

РОЗКЛАД ЗАХОДІВ МЕДІАЦЕНТРУ УКРАЇНА (ЛЬВІВ, ПЛОЩА РИНОК, 32) НА 21 ЛИПНЯ

11:00 — Наталія Кузьма, керівниця проєкту «Час історій», авторка ідеї мандруючої виставки історій

Ірина Снітинська, засновниця проєктів «Час історій», «Купи зустріч — допоможи Україні», засновниця та тренерка з публічних виступів компанії «Аґрус: Практика слова».

(всі: особиста присутність)

Чому це цікаво?

28 липня у Львові відбудеться благодійний захід «Час історій: воїни світла», що започатковує мандруючу світом виставку історій українців під час війни.

«Воїни світла»” – історії українців, що воюють кожен на своєму фронті.

На заході свої історії розкажуть шість промовців: Андрій Козінчук (військовий психолог, ветеран АТО), Галина Мороз (співкерівниця «Допоможи фронту»), Іванка Димид (іконописиця), Володимир Михалишин (волонтер та мовний захисник), а також онлайн з передової зірки шоу-бізнесу, а нині парамедик Тарас Тополя та боєць «Азову» Віктор Розовий. Також на події співатимуть «Енджі Крейда» та Артем Лоїк. 

12:00 — Богдана Синякевич, ініціаторка та головна координаторка локації плетіння маскувальних сіток «Порохова вежа», співорганізаторка змагань  з плетіння маскувальних сіток

Ілля Білоус,  координатор локації плетіння маскувальних сіток «Порохова вежа», координатор команди під час змагань з плетіння маскувальних сіток

(всі: особиста присутність)

Чому це цікаво?

У неділю, 24 липня, у львівському сквері «На валах» відбудеться змагання з плетіння маскувальних сіток серед молодіжних центрів. До ініціативи запрошують долучитися волонтерів.

13:30 — Дмитро Наталуха, народний депутат України, голова комітету з питань економічного розвитку у Верховній Раді України (онлайн)

Актуальні питання: 

  • Економічний план відновлення України
  • Результати зустрічі у Лугано: про що домовились
  • Подальші кроки для відновлення економіки України. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працюватиме у режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini