Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
10 Листопада, 2022, 13:33

Росіяни руйнують зрошувальні канали довкола Мелітополя, щоб використати плити для будівництва фортифікаційних споруд  — мер Мелітополя Федоров

Росіяни руйнують зрошувальні канали довкола Мелітополя, а плити з каналів використовують для будівництва фортифікаційних споруд. Таким чином окупанти намагаються утримати лінію оборони біля  тимчасово окупованого міста. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя  Іван Федоров. Також, за інформацією Федорова, для розбудови цієї лінії оборони росіяни задіяли кілька промислових підприємств Мелітополя. А саме місто окупанти зробили своїм логістичним та адміністративним центром на півдні України. 

“Саме так вони використовують сьогодні наше місто, перетворивши його на руїни і звалище. Останні 3 дні Кримський міст зовсім не пропускає громадський транспорт, тож сьогодні автотранспорт через Мелітополь і околиці їздить регулярно, наші мешканці бачать це щодня. Є як переміщення в херсонському напрямку, так і в бік запорізької лінії фронту”, — розповів  Іван Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini