18 Серпня, 2022, 12:35

російські окупанти на Дніпропетровщині обстрілюють райони, де масово проживають переселенці

росія продовжує тероризувати Україну та Дніпропетровську область. Цієї ночі окупанти обстріляли Криворізький район – це прикордоння області. 

Про це в Медіацентрі Україна- Укрінформ Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області. 

“росія гатила з “Ураганів” по району. На щастя, руйнувань та постраждалих немає. Також вночі обстріляли місто Нікополь зі ствольної артилерії. Постраждала літня жінка, наразі їй надають медичну допомогу. Велика кількість житлових будинків постраждали від цього обстрілу”,- сказав він. 

Зараз тривають роботи з відновлення електо та газопостачання. 

“Тільки по Нікопольському району за останній місяць постраждало та зруйновано 309 приватних будинків та 117 багатоповерхівок постраждало. росія проводить обстріли з Енергодару. Там відстань до житлових будинків, 3-4, 19 кілометрів. Ворог обстріли проводить вночі», – сказав Микола Лукашук. 

За словами голови Дніпропетровської області, в цьому районі, попри обстріли, знаходиться понад 15 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які втікали від війни. 

«Будь-яка примусова евакуація поки не планувалася і не планується, а наші ЗСУ роблять все, щоб зробити все, щоб обстріли були неможливі», – наголосив чиновник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini