20 Березня, 2024, 15:58

російська влада забороняє публікувати некрологи військовим, яких ліквідували в Україні

Влада рф забороняє публікувати некрологи російським військовим, які загинули на війні в Україні. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив заступник Міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко.

«Ми бачимо, що російська влада сьогодні активно забороняє публікувати некрологи. Сьогодні ми можемо сказати, що російські військові, російська влада не вміють воювати, і більш того, вони не вміють поважати своїх військових, які віддають найцінніше для того, щоб виконувати злочинні накази», – зазначив він. 

Зокрема Леонід Тимченко навів приклад групи в російській соцмережі Вконтакте, де родичі росіян, загиблих під час удару по місту Макіївка в новорічну ніч з 2022 на 2023 рік, одразу почали публікували інформацію щодо своїх рідних. Однак надалі вказана група була видалена.

«Нерідко ми бачимо, що інформація, яка, скажімо, ще вчора була доступна  і її можна було бачити в групах, в соціальних мережах, видаляється. Знову ж таки, ми говоримо про те, що відсутня повага до військових в росії, відсутня повага до своїх громадян. Людям забороняють публікувати інформацію, що стосується жалоби, інформацію, яка фактично показує той рівень болю і рівень горя, які сьогодні приносить війна не тільки на територію України, а й на територію росії», – додав він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini