14 Квітня, 2024, 20:02

російська пропаганда та дезінформація буквально вбиває людей – Марія Сагайдак

Потрібно не лише реагувати на російську пропаганду та дезінформацію – треба працювати на випередження.

На цьому під час Другої Чорноморської безпекової конференції наголосила Марія Сагайдак, керівниця відділу стратегічних комунікацій Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

«Все почалося з 2014 року, коли російська дезінформація та пропаганда чітко розказала і показала всім, що буде відбуватися, коли інформацію починають використовувати як зброю у військових цілях. Тоді в 2014 році необхідної реакції так і не було, а от у 2022 році нарешті заборонили російські  ЗМІ, інформаційні пропагандистські канали. Але недостатньо лише визнати факт того, що така загроза існувала. І на одній з панелей ми почули заклик, що треба бути проактивними – треба не лише реагувати на російську пропаганду та дезінформацію, треба працювати на випередження. Бо інакше вони будуть випереджати правду, на жаль, так воно і працює. Тому російська пропаганда та дезінформація буквально вбиває людей», – зазначила вона.

Марія Сагайдак підкреслила, що про це варто зайвий раз нагадати всім людям для того, щоб вони більше проявляли ініціативи, а не тільки реагували.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini