19 Травня, 2022, 10:10

Робота журналіста під час воєнного стану: як знайти баланс між свободою і безпекою

Під час воєнного стану різноманітні обмеження в пересуванні та заборони зйомок суттєво ускладнюють роботу журналістів. Ви самі стикалися з цим і хочете  вирішити дилему між захистом населення та свободою медіа? 

Запрошуємо вас до участі у публічному обговоренні. Мета заходу — віднайти найбільш ефективні механізми роботи медіаспільноти під час війни, які б дозволяли журналістам якісно виконувати свою роботу. Під час заходу учасники зможуть висловити свої рефлексії стосовно поточних регуляцій діяльності журналістів і запропонувати своє бачення балансу між свободою слова та захисту громадян під час воєнного стану. Матеріали обговорення увійдуть до рекомендацій уряду, парламенту та журналістської спільноти. 

Коли? 20 травня 2022 року, 13:00-14:00 

Де? Львів, Медіацентр Україна (пл. Ринок, 32)

Модератор обговорення – Андрій Шевченко, керівник медіацентру

Кількість місць обмежена. Просимо всіх охочих зареєструватися за цим посиланням до 17:00 19 травня.
За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерки проєктів «Інтерньюз-Україна» Олександри Панової (0992553305, [email protected]).

До обговорення запрошуємо журналістів, які на власному досвіді стикнулися з різноманітними викликами в роботі через захист критично важливої для оборони України інформації. Розуміння того, що для журналістів є збалансованим обмеженням, а що —  надмірним, стане першим кроком у побудові дієвих механізмів взаємодії державної влади та медійників під час війни.

Захід організовано в межах проєкту «Журналістика під час війни», що реалізується Аспен Інститутом Київ спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні за експертної підтримки «Інтерньюз-Україна».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini