24 Травня, 2022, 15:25

Різні галузі економіки під час війни мають оподатковувати по-різному, залежно від того, як на них вплинула російська агресія — президент КШЕ Милованов

Галузі економіки, які постраждали від війни, можуть бути звільнені від податків. Натомість ті сфери економіки, які зараз є прибутковими, мають сплачувати відрахування уповні. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна заявив президент Київської школи економіки та радник керівника Офісу Президента України Тимофій Милованов.

За його словами, багато компаній нині допомагають фронту. Це податкова система має враховувати і зменшувати фіскальне навантаження на такий бізнес. З іншого боку, є компанії, які мають хороші прибутки, але намагаються піти у тінь та не платити  жодних відрахувань до бюджету. Щодо таких підприємств треба впроваджувати певні покарання.

«І тут не можна просто прийняти закон, тут треба розбиратися. Податкову систему треба змінювати під час війни, щоб вона реагувала на виклики. І це на практиці дуже складно зробити, тому що, хто це буде вирішувати. Податковий чиновник? Ми знаємо яка довіра до них. Тому я би обрав різне оподаткування для різних галузей», — сказав президент Київської школи економіки.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini