10 Серпня, 2023, 14:53

Рівень середньої заробітної плати в Україні повертається до довоєнного стану

Заробітні плати українців починаються поступово відновлюватися. Номінальна зарплата українців зростає до 20 відсотків. Відтак середній прибуток українців вже на сьогодні складає близько 17 700 гривень на місяць. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила Олена Коробкова, Голова Правління «Ліга банків України». 

“Після шоку 2022-го року, зарплати українців почали поступово відновлюватися. Стабілізації добробуту сприяє уповільнення інфляції, яке ми зараз спостерігаємо. Проте в Україні війна знищила чимало робочих місць і цю проблему варто вирішувати комплексно”, – зазначила Олена Коробкова. 

Окрім цього, в Україні спостерігається проблема з чималою кількістю внутрішньопереміщених осіб, які не можуть працевлаштуватися. Для вирішення цього питання існують окремі банківські програми, державні програми підтримки, які допомагають, наприклад, релокувати бізнес зі сходу на захід. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ проінформувала голова Правління «Ліга банків України» Олена Коробкова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini