10 Січня, 2023, 19:30

Рішення керівництва щодо служби Іванни Плантовської будуть реалізовані в найближчий час, фейки відносно Сергія Мула не відповідають дійсності — ДПСУ

Пресофіцерка ДПСУ України Іванна Плантовська опинилася у центрі скандалу через публікацію в соцмережах відвертих фотографій з відпочинку. Після цього почали поширюватися фейки щодо її керівника Сергія Мула. Ситуацію під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ прокоментував речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Рішення будуть реалізовані в найближчий час і стосуватимуться подальшого проходження нашою військовослужбовицею служби в лавах Державної прикордонної служби і виконання обов’язків за посадою. Зазначу, що у відомстві на ситуацію відреагували відразу. Нам прикро, що попри те, що більшість прикордонників — більше 50% особового складу відомства — виконують завдання з оборони країни, але є й ті, які більше, напевно, приділяють увагу своєму особистому життю, що в цей час є морально неприпустимим», — зазначив речник ДПСУ.

Після цієї історії в інформаційному просторі почала поширюватися інформація щодо можливих зловживань у діяльності керівника Південного регіонального управління ДПСУ Сергія Мула. Андрій Демченко прокоментував:

«Після цієї історії почали ширитися фейки річної давнини відносно керівника Південного регіонального управління ДПСУ Сергія Мула, оскільки Плантовська проходила службу саме на цьому напрямку. Почали вчергове наголошувати про те, що він замішаний у корупційних скандалах. Що начебто під час обшуків, які проводилися більше року тому, у нього було виявлено мільйони готівки як в коштах, так і на різних рахунках. Також щодо виявлення паспорту іншої країни. Хочу зазначити, що це не відповідає дійсності. Якщо в діях будь-якого військовослужбовця є порушення, таку оцінку мають дати виключно правоохоронні органи. З того часу жодних офіційних повідомлень від правоохоронних органів щодо тих обшуків, які начебто проводилися, наголошено не було. Ні про які мільйонні кошти не може йти мова. І тим паче про колумбійський паспорт», — додав Демченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini