9 Січня, 2023, 15:55

Рік буде важким, але парламентська дипломатія готова: продовжимо переконувати країни надавати зброю та фінансування — Олександр Мережко

2023 рік буде непростим для парламентської дипломатії України, проте є готовність продовжувати ефективну взаємодію з іншими країнами заради перемоги. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив голова парламентського комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

«Це буде важкий рік. Ми це розуміємо, парламентська дипломатія готова до цього. Усі наші зусилля мають бути підпорядковані одній спільній меті — це перемога. Для цього нам необхідна, по-перше, зброя. Треба продовжувати переконувати країни надавати дедалі більше сучасної зброї: танки, далекобійна артилерія, військові літаки. Це має бути нашим головним приоритетом, ми будемо продовжувати це робити. Друге питання: продовження і підвищення рівня фінансування, надання фінансової, економічної допомоги Україні. Це теж питання, яке залежить від парламентів інших країн. Ми будемо працювати і в цьому аспекті», — зазначив Мережко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini