18 Вересня, 2023, 10:37

«Редколегія. Саміт» зібрала понад 300 медійників зі всієї країни 

Представники української медіаспільноти 16 вересня зібралися на організованому Медіацентром Україна та інноваційним парком UNIT. City заході «Редколегія. Саміт», аби обговорити комунікації під час війни та після перемоги.

У панельних дискусіях і обговореннях спікери та учасники піднімали питання, що стосуються інформаційної війни та пропаганди, нової регуляторної політики на ринку, урядової комунікації, новітніх медіа, роботи з іноземними медіа, диджиталізації, ролі штучного інтелекту тощо.

Серед спікерів заходу були зокрема представники Офісу Президента України Михайло Подоляк та Ірина Побєдоносцева, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, представник міністерства культури Тарас Шевченко, тимчасовий повірений у справах Європейського Союзу в Україні Ярослав Тимофєюк.

Загалом у заході взяли участь понад 20 спікерів – представників медіа та влади, та понад 300 учасників, представників медіаспільноти зі всієї країни – від загальнонаціональних медіа до локальних регіональних ЗМІ.

Нагадаємо, Медіацентр Україна та інноваційний парк UNIT.City вже провели два заходи «Редколегія». Вони відбулись у серпні 2022 і січні 2023 року. Тоді українські журналісти та влада збиралися разом, аби обговорити, як можна разом наблизити перемогу нашої країни, зберегти журналістику під час війни і вивести медіаринок «у плюс». 

«Редколегія» – це найбільший медійний форум України, який об’єднує представників телебачення, преси, радіо і цифрових медіа. Професіонали медіаіндустрії збираються разом, щоб обговорити проблеми та виклики на ринку і спільно знайти шляхи вирішення, поділитися ідеями щодо нових форматів контенту, розвитку та розширення бізнесу, подивитися на професію з точки зору етики. Цей проект фінансується Європейським Союзом.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini