1 Серпня, 2023, 16:12

Ракетна атака по Кривому Рогу – 32 квартир фактично немає, 37 сильно пошкоджені 

У понеділок, 31 липня, ворог ракетами атакував місто Кривий Ріг на Дніпропетровщині. Відомо вже про 80 постраждалих та 6 загиблих людей. Одна з ракет, імовірно «Іскандер» влучила у житловий будинок, де знищено та пошкоджено близко 70 квартир.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради.

«Попередньо це ракета «Іскандер», балістика.Одна з ракет потрапила в житловий будинок. В ньому велика діра, 32 квартири фактично відсутні, їх немає, випарилися від ракетного удару. 37 квартир дуже сильно пошкоджені. Міська влада повністю забезпечила людей, але лише 5 родин заявили про те, що їх потрібно десь розселити, всі інші знаходяться у близьких та рідних», – пояснив він.

Микола Лукашук зазначив, що будуть проведені експертизи цього будинку. Однак, імовірно, що він не буде підлягати відбудові.

«Але офіційна заява з цього приводу буде від Криворізької міської ради після того, як будуть проведені всі інструментальні обстеження цієї будівлі», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради.

Він зауважив, що ракета також влучила в навчальний заклад в центрі міста, один із корпусів повністю зруйнований.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini