Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ольга Максименко, президент Громадської спілки «Експерта Міжгалузева Асоціація України», провідний викладач Навчального центру «ЕМАУ-Академія»; Андрій Нікончук, керівник Асоціації професійних управителів нерухомості України; Людмила Василега, координатор проєкту «Розвиток трудового потенціалу України»; Максиміліан Фьодінгер, провідний експерт з питань управління житловою інфраструктурою
23 Серпня, 2023, 16:30

Проєкт «Розвиток трудового потенціалу для України» за найближчі чотири місяці підготує 50 кваліфікованих спеціалістів у галузі управління житловою інфраструктурою

Про це на онлайн-брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса доповіли організатори проєкту.

Ольга Максименко, президент Громадської спілки “Експерта Міжгалузева Асоціація України» (ЕМАУ), провідний викладач Навчального центру “ЕМАУ-Академія”: “Наш проєкт – це можливість отримати додаткові навички та знання. Багато хто зараз немає часу на довготривале навчання, а наші безкоштовні двотижневі онлайн-курси допомагають людям пройти атестацію у галузі професійних управителів нерухомості, отримати належну кваліфікацію та вийти конкурентоздатними на ринок праці. Більшою мірою це допомога внутрішньо переміщеним особам, непрацевлаштованим та вразливим верствам населення”.

Андрій Нікончук, керівник Асоціації професійних управителів нерухомості України (АПУНУ): “Завдяки нам у країні з’явилося понад 80% управителів, тобто близько 2000 сертифікованих фахівців. 50 майбутніх кваліфікованих спеціалістів – це перша ластівка. Сподіваюсь, надалі їх буде 500, 5000 тощо. Додам, що після закінчення курсів та здачі іспиту, людина матиме змогу з’явитися у реєстрі управителів багатоквартирними будинками та почати бути суб’єктом, який має змогу надавати послуги з управління. Або, як альтернатива, може бути головою ОСББ чи житлового-будівельного кооперативу”. 

Людмила Василега, координатор проєкту “Розвиток трудового потенціалу України”: “Ринок праці в Україні сильно змінився під час війни. Зараз великий попит на короткі програми перекваліфікації. Наш проєкт, презентація якого відбудеться 30 серпня, допомагає людям навчитись керувати житловим фондом. Ми представимо різні програми для зацікавлених людей, а також для представників малого і середнього бізнесу. Навчання на курсах почнеться з кінця вересня”.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini