Фото Медіа Центр Україна — Одеса: Мануела Гатто, директор Zaha Hadid Architects, Роман Григоришин, заступник Голови Одеської обласної військової адміністрації
31 Жовтня, 2022, 13:52

Проєкт «Expo 2030 Odesa» є одним з елементів Національної економічної стратегії  України до 2030 – Одеська обласна військова адміністрація

Про це під час брифінгу Media Center Ukraine – Odesa повідомив заступник начальника Одеської військової обласної адміністрації Романа Григоришина.   

«Спільні зусилля української влади та широкої громадськості цілком відповідають тематиці Expo 2030 Odesa “Відродження. Технології. Майбутнє”. Таким чином, Expo продемонструє здатність міжнародної спільноти підтримувати окремі країни в їхньому розвитку, а також зусилля з підтримання та розбудови миру в рамках досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН до 2030 року», – говорить Григоришин. 

За словами посадовця, Всесвітню виставку в Одесі зможе відвідати понад 19 мільйонів туристів, в тому числі понад 14 мільйонів туристів з-за кордону.

Григоришин заявив, що Expo 2030 планують зробити флагманським проєктом для всього півдня України. Зокрема відкрити авіарейси до Миколаєва та Ізмаїла, де планується відновлення аеропорту та реконструкція злітної смуги, і створити нову лінію швидкісного залізничного сполучення з українською столицею. 

Попри війну, Одеська область залишається ключовим транспортно-логістичним хабом для українського експорту. У 2022-му році місто перевищило показник з експорту товарів у порівнянні з минулим роком: за січень-липень 2022-го темп росту експорту товарів Одеської області сягнув найбільшого показника по країні — 159,3%.

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini