25 Квітня, 2023, 13:25

Протягом квітня з регіонів Запоріжжя, які перебувають під постійними обстрілами, було евакуйовано 38 дітей – Юрій Малашко 

Влада Запорізької області евакуює в безпечні регіони сім’ї та дітей, які знаходилися на територіях, де ведуться бойові дії. 

Про це заявив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Ця робота проводиться кожного дня в усіх містах, де ведуться бойові дії: Гуляйполе, Оріхів, Мала Токмачка. Разом з поліцією ми проводимо цю роботу. Навіть більше, ми показуємо сім’ям, де вони можуть мешкати, де вони будуть мешкати. І не тільки безпосередньо в місті Запоріжжі, чи в Запорізькій області, а також і на всій території України. Також співпрацюємо з міжнародними організаціями, які готові вивозити сім’ї за кордон», – наголосив  він.

Зокрема Юрій Малашко зазначив, що протягом квітня було евакуйовано 38 дітей.

«За квітень місяць в нас вже було вивезено 38 дітей. Наприклад, в Оріхові, в нас там дві дитини залишилося, і мали вони виїхати або сьогодні, або завтра. Цей процес нескінченний, і ми працюємо над цим питанням постійно», – пояснив начальник Запорізької ОВА.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini