Фото Харківський Медіа Хаб: речник ГУ ДСНСУ у Харківській області Є. Василенко
31 Жовтня, 2023, 21:34

Протягом 28-29 жовтня в зв’язку із негодою харківські рятувальники 29 разів залучались для надання допомоги населенню

Вчора у Харківському Медіа Хабі відбувся черговий щотижневий брифінг речника Головного управління ДСНС України у Харківській області Євгена Василенко, який розповів про оперативну ситуацію, що склалась на Харківщині з 23 по 29 жовтня.

Так, за словами спікера, впродовж зазначеного періоду співробітники ДСНС Харківського гарнізону здійснили 182 виїзди за сигналом «Тривога», 3 з яких були пов’язані з веденням бойових дій. Ще в понад 90 випадках рятувальники виїжджали на ДТП, для допомоги населенню та для ліквідації наслідків ворожих обстрілів. З пожеж, не пов’язаних з бойовими діями, було врятовано 1 особу.

В результаті російських обстрілів на Харківщині загинуло двоє цивільних осіб, було поранено 7 людей.

Саперами ДСНС з 23 по 29 жовтня було виявлено та знешкоджено майже 763 вибухонебезпечних предмета в 271 випадках.

З початку великої війни 34 піротехнічних розрахунків та 74 одиниці спеціальної техніки зведеного загону ДСНС оглянули майже 3,95 тис га територій, близько 2,78 тис км ліній електромереж, виявили та знешкодили понад 81,6 тис боєприпасів та інших небезпечних предметів.

Також під час брифінгу Євген Василенко розповів, за зазначений період на невідомих вибухових пристроях підірвалися 2 цивільних особи. На жаль, одна людина загинула.

Крім того, за словами речника ГУ ДСНС Харківської області, протягом 28-29 жовтня в зв’язку із негодою підрозділи Харківського гарнізону ДСНС 29 разів залучались для надання допомоги населенню і комунальним службам. Працювали 29 одиниць рятувальної техніки і біля 140 чоловік особового складу. Прибрано з проїзних шляхів та житлових кварталів 24 повалених дерева, проводились інші невідкладні аварійні роботи.

Через погіршення погодних умов на території Харкова в одному випадку внаслідок падіння дерева травмовано 3 особи. Двох постраждалих госпіталізовано до лікувального закладу.

Також під час брифінгу Євген Василенко детальніше розповів про наслідки ворожого ракетного обстрілу по будівлі пожежної частини в м. Ізюм 26 жовтня, в результаті чого постраждало 8 співробітників ДСНС, було пошкоджено будівлю та 13 одиниць техніки. За його словами, 4 рятувальників й досі перебувають у лікарні. Їм надають всю необхідну медичну допомогу.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini