7 Листопада, 2023, 14:19

Пропаганда та постійні вмовляння: що відомо про примусову мобілізацію на лівобережжі Херсонщини, яку намагаються проводити окупанти 

Окупанти на тимчасово окупованій території Херсонщини готуються до проведення примусової мобілізації. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

«Наразі вони формують лікарські комісії, так звані ВЛК, місцеві свої військкомати і готуються до проведення (мобілізації – ред.). Будемо сподіватися, що так, як вони готуються дуже повільно, дай Бог, щоб вони нікого не встигли мобілізувати примусово», – пояснив він.

Водночас, за словами Олександра Толоконнікова, на тимчасово окупованій території Херсонщини здійснюється постійна пропаганда щодо мобілізації.

«А так йде постійна пропаганда, постійні вмовляння людей, мовляв, як це гарно, які великі кошти отримують.  Але дійсно, якщо там хтось з колаборантів зголоситься на ці гроші піти воювати проти своєї країни, то нехай йдуть – вже є попередній випадок, коли вони майже пів року в громаді збирали бригаду, яку відправили на передову на Запоріжжя, і цієї бригади не стало за декілька тижнів. І всі це знають, місцеві на лівому березі, і немає великого бажання місцевих навіть колаборантів гинути як гарматне м’ясо в передових загонах», – зазначив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini