8 Лютого, 2024, 13:42

Продовжуються «м’ясні штурми»: на лівобережжі Херсонщини ворог намагається атакувати Сили оборони без підтримки бронетехніки

Для російських окупантів на лівому березі Херсонської області діє командирське ембарго на використання бронетехніки. Тому там фактично продовжуються м’ясні штурми. Водночас українські захисники продовжують бойову роботу та закріплюються на позиціях.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила Наталя Гуменюк, начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України.

«Наразі ситуація залишається досить складною. І присутність там українського прапора (у селі Кринки на лівому березі херсонської області – ред.) – один із сигналів, зокрема, і місцевим мешканцям про те, що Сили оборони України продовжують боротьбу, продовжують утримувати свої позиції, нікуди вони не поділися, як би не хотіли цього російські пабліки. При цьому ми говоримо про продовження бойової роботи з нашого боку, закріплення на позиціях. Але ворог не припиняє своїх штурмів – чотири спроби вони застосували минулої доби. Характерним залишається те, що продовжує діяти командирське ембарго на використання бронетехніки. Фактично продовжуються «м’ясні штурми». Наразі бачимо, що ворог вірить в Сили оборони України, економить бронетехніку, бо, коли прийде наша, буде чим битись», – зазначила Наталя Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini