28 Квітня, 2023, 18:55

При НАЗК буде спеціальний підрозділ, який займатиметься запобіганню корупційних оборудок при Міноборони

Національне Агентство запобігання корупції вже веде кілька перевірок пов’язаних із можливими порушеннями в Міністерстві Оборони. Надалі в рамках антикорупційної програми увага прозорості використання коштів у оборонному відомстві буде лише зростати, заявив на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів заступник голови НАЗК Артем Ситник.

”Звичайно, коли колосальна сума коштів засвоюється, при не усуненні корупційних ризиків, то звичайно, що кількість порушень потенційно набагато більша, ніж в інших сферах. І тому протидія корупції саме в Міністерстві оборони це один із пріоритетів НАЗК. Як я вже зазначив, підрозділи, які мені підпорядковуються вже почали низку моніторингів в Міноборони. Крім того, в рамках досягнення доброчесності створюється окремий підрозділ, діяльність якого буде скерована саме на усунення корупційних ризиків саме в Міністерстві оборони”, – зазначив заступник голови НАЗК Артем Ситник.

Згідно з опитуванням НАЗК найбільш корумпованою в Україні залишається житлово-комунальна галузь та дозвільні організації у сфері архітектури.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini