11 Червня, 2024, 13:44

Президент України анонсував підписання потужних угод в обороні та енергетичній сфері на полях Конференції з відновлення – Марія Мезенцева

Президент України Володимир Зеленський під час Конференції з відновлення України, яка сьогодні стартувала в Берліні, анонсував підписання важливих угод в сфері оборони та енергетики.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила заступниця Голови Комітету з питань інтеграції України з ЄС, Голова делегації України в ПАРЄ Марія Мезенцева, яка наразі перебуває на Конференції відновлення України.

«Дуже потужна конференція. Вона щойно розпочалася, і вже Президент анонсував, що на полях Конференції будуть підписані потужні угоди в обороні та енергетичній сфері», – зазначила Марія Мезенцева.

За її словами Конференція з відновлення України зібрала велику кількість гостей, серед яких виробники зброї, енергетичні компанії, приватний бізнес, державні корпорації, недержавний сектор, правозахисники, фінансисти, компанії, які представляють енергетичний сектор.  Лише в залі, за її словами одночасно знаходиться  близько трьох тисяч осіб, на полях Конференції приблизно ще дві тисячі осіб.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini