Фронтмен гурту АНТИТІЛА Тарас Тополя, Медіацентр Україна-Укрінформ
Фронтмен гурту АНТИТІЛА Тарас Тополя, Медіацентр Україна-Укрінформ
6 Червня, 2023, 14:25

Потрібно говорити, кричати про цю війну – презентація документального фільму про АНТИТІЛА

В медіацентрі Україна – Укрінформ відбулася презентація першого документального фільму про гурт АНТИТІЛА в рамках проєкту «Культура vs війна».

З моменту створення стрічка показується за кордоном, зокрема під час дипломатичних подій, безпекових конференцій – Чорноморської безпекової конференції, Віденської безпекової конференції. Автори стверджують, що фільм вже робить свою справу та працює на людей, які приймають рішення.

Публічна онлайн-прем’єра запланована на 21 червня в День народження гурту АНТИТІЛА

Під час презентації стрічки фронтмен гурту АНТИТІЛА Тарас Тополя наголосив, що критично важливо комунікувати зі світом та показувати їм факти та про війну.

«Скромність, тактовність треба заховати десь далеко, а говорити, кричати про цю війну. І, якщо ти це бачив, якщо ти брав участь у цьому, можеш про це розказати з перших уст – про це треба розповідати. Тому що хтось інший знайде слова і розкаже свою підробну правду. Цього допустити не можна», – наголосив він.

Нагадаємо, проєкт «Культура vs війна» розповідає світу про цінності української культури через історії митців, які залишили своє звичне життя та стали на захист України. Ключова складова проєкту – цикл документальних фільмів, в яких його герої – українські музиканти, кінематографісти, письменники, фотографи та інші культурні діячі – розкажуть про цю війну через власні історії та спогади.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini