9 Січня, 2024, 15:22

Потрібно, аби Єврокомісія відповідним чином відреагувала на факти дискримінації українських перевізників – Володимир Балін

Українські перевізники фіксуватимуть факти порушення та дискримінації з боку польських перевізників, аби на них відреагувала Єврокомісія.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив Володимир Балін, віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників.

«Фактично ми стали заручниками цих страйкарів, які заблокували кордон, і нам диктують умови. Мені особисто і моїм колегам-перевізникам це дуже не подобається. Я думаю, що ми зараз маємо вже диктувати умови польським перевізникам, ми зараз думаємо як у юридичний спосіб зробити це правильно, тому що просто перекривати кордони і до війни в нас було заборонено, і це буде неприпустимо з нашої сторони. Але вжити певних заходів до польських перевізників, особливо тих, які мали б їхати сюди з українськими водіями з гуманітарним вантажем, а везуть комерцію, то в нас є певні механізми, у нашої держави, і ми будемо спонукати наших посадовців реагувати адекватно на таку діяльність польських компаній», – зауважив він.

Водночас Володимир Балін зазначив, що до початку страйку не більше 9% польських машин перетинали кордон,  в той час, як за період страйку перетинає понад 20%. 

«Це говорить про те, що страйкарі тримають в черзі наші машини, а польські машини пропускають без черги. Я думаю, що це несправедливе питання. І ми зараз будемо намагатися фіксувати такі факти і через Міністерство інфраструктури передавати в Європейську комісію для того, щоб вони відповідним чином реагували на ці факти дискримінації українських перевізників», – наголосив Володимир Балін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini