11 Липня, 2024, 13:39

Поступатися дорогою та не паркуватися на пожежних гідрантах: у ДСНС озвучили низку рекомендацій щодо дій громадян під час надзвичайних ситуацій

Під час руху спецавтомобілів з маячками водіям слід поступатися дорогою, а також бути уважними під час паркування авто, аби не залишити автомобіль на пожежному гідранті, який може знадобитися рятувальникам.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна наголосила керівниця пресслужби ДСНС України Світлана Водолага.

«Коли їдуть спецавтомобілі з маячками – поступатися дорогою. Якщо ви стали свідками, що відбулися вибухи, звичайно, не стати посеред дороги, намагатися кудись від’їхати, тому що по центральній дорозі завжди їдуть автомобілі. Звичайно, на місце одразу приїжджають правоохоронці, які перекривають дорогу. Тому не варто сперечатися, а прислухатися до їхніх порад», – наголосила вона. 

Крім того, під час паркування авто обов’язково потрібно звертати увагу на те, щоб не припаркувати авто на пожежні гідранти.

«Якщо ви припаркуєте автомобіль (на пожежному гідранті – ред.) і кудись підете, а рятувальникам треба поставити автомобіль на пожежний гідрант для того, щоб почати гасіння пожежі, і рятувальники будуть витрачати час або на пошук іншого гідранта, або на те, щоб цей автомобіль якось перемістити в інше місце. А це час, який забирає чиєсь життя», – закликала Світлана Водолага.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini