20 Січня, 2023, 16:08

Постраждалі від влучення ракети у житловий будинок отримають до 1 млн грн, які зможуть використати на власний розсуд — мер Філатов

Люди, які постраждали від влучення російської ракети в дев’ятиповерхівку у Дніпрі, отримуватимуть грошову допомогу. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Ми пішли шляхом повної монетизації. Кожна історія кожної родини — це окрема трагедія. У людей різні життєві плани. Хтось захоче придбати житло на вторинному ринку, хтось на первинному, хтось захоче переїхати до родичів… Зараз наші зусилля направлені на те, щоби максимально допомогти грошима: зібрати гроші і роздати їх людям, а люди хай потім вирішують. У нас є програма відшкодування збитків на майно внаслідок ракетних обстрілів рф. До 1 млн грн будемо виплачувати з місцевого бюджету, це десь 25 тисяч доларів по курсу. Наші дніпряни — дивовижні люди. Все місто об’єдналося, всі несуть, що тільки можна. Тому речами допомога не потрібна. Гроші — це загальний еквівалент», — зазначив Філатов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini