18 Січня, 2024, 12:34

Посол України в НАТО про підсумки засідання Ради: Від партнерів ми почули, що зараз не та ситуація, коли потрібно вичікувати, а продовжувати передавати допомогу 

На засіданні ради Україна–НАТО на рівні главкомів, яке пройшло 17 січня, партнери України висловили чітку позицію щодо важливості продовження надання допомоги країні.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила посол України в НАТО Наталя Галібаренко.

«Вчора за дорученням Залужного, який не зміг взяти участь у засіданні, виступав військовий представник України при НАТО і довів відповідні сигнали до наших партнерів. Головне, що він поінформував про актуальну ситуацію на фронті, про наші майбутні плани по веденню бойових дій, довів потреби ЗСУ, які зараз потрібні, особливо в контексті ППО. Головне, що ми від партнерів почули розуміння того, що зараз не та ситуація, коли потрібно вичікувати, не та ситуація, щоби перечекати, а продовжувати надавати допомогу», – зазначила вона.

За словами Наталі Галібаренко, ця зустріч важлива, позаяк вона лягає вона лягає в канву діалогу, коли будуть прийматися конкретні рішення щодо допомоги України.

«Так от в лютому ми в Брюсселі будемо приймати міністрів оборони. І так само планується засідання в форматі так званого Рамштайну. Тобто це вже будуть ухвалюватися конкретні  рішення по допомозі Україні», – додала посол України в НАТО.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini