18 Серпня, 2023, 16:23

Пошкоджені мости технічно не зможуть витримати логістики окупантів – Наталя Гуменюк

Окупанти намагаються полагодити ті неполадки, які мають їх логістичні транспортні конструкції, зокрема мости. І Чонгарський, і Генічеський намагаються залатати і “рекламують” там навіть запуск автобусного маршруту. Однак технічно ці мости можуть витримати легковий транспорт, але не перевезення ресурсів окупантів.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк.

«Такі маршрути і такі мости, настільки пошкоджені, вони витримують хіба що легковий транспорт або перевезення суто пасажирські.  Зараз там намагаються дійсно налаштувати сполучення, але пам’ятаємо, що ворог може під виглядом цивільного транспорту використовувати це, як перевезення  власної логістики. Хоча чисто технічно витримати вони цього не можуть. Тому залишається пріоритет за трасою М-17, через Армянськ, де вони потроху підтягують ці ресурси», – пояснила Наталя Гуменюк.

Нагадаємо, що Збройні сили України ввечері 6 серпня підтвердили, що близько 15:00 завдали ракетного удару по Чонгарському і Генічеському мостах, які з’єднують окупований Крим із материковою Україною.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini