13 Лютого, 2024, 16:00

Понад 50% ветеранів хотіли б зайнятися власною справою, підприємництвом – результати дослідження

Український ветеранський фонд Мінветеранів провів щорічне анонімне онлайн-опитування серед понад тисячі ветеранів і ветеранок та чинних військовослужбовців, яке показало, що понад половина ветеранів, які на цей момент не несуть службу в Силах оборони України, хотіли б відкрити власну справу та зайнятися підприємництвом.

Про це йшлося під час презентації результатів дослідження в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«50,14%. Я поясню чому це – це не бажання, це – виживання. Тому що, коли ти підеш влаштовуватися на роботу, і тобі пропонують низький фах або недостатню зарплату, або немає елементарного онбордингу (адаптації персоналу – ред.), який стосувався б ветерана, або до тебе ставляться досить дивно твої колеги. Тому у ветеранів виходить в отакий спосіб просто займатися власною роботою. Також не секрет, що найбільше, хто працевлаштовує ветеранів – самі ветерани», – пояснила виконуюча обов’язки Виконавчого директора Українського ветеранського фонду Руслана Величко-Трифонюк.

Водночас 12,03% опитаних, відповідаючи на питання щодо того, чи хотіли б зайнятися власною справою, підприємництвом, вказали, що вже мають власну справу, 3,72% вказали, що точно не хотіли б займатися підприємництвом, 10,04% вважають, що краще бути найманим працівником, 24,07% вказали, що їм важко відповісти на таке питання.

Варто зазначити, що опитування було проведено в період з 15 по 25 січня 2024 року. Воно передбачало збір первинних даних з метою визначення думки безпосередньо ветеранів та діючих військовослужбовців щодо їхніх актуальних потреб та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання в Україні.

Детальніше ознайомитися з даними дослідження можна за посиланням.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini