26 Червня, 2024, 11:00

Понад 2,3 мільйона громадян оновили військово-облікові персональні дані з моменту набрання чинності закону про мобілізацію –  Федір Веніславський 

На сьогодні вже 2 мільйони 370 тисяч громадян оновили свої військово-облікові персональні дані.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив народний депутат України, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

«Міністерство оборони України щодня моніторить ситуацію з оновленням військово-облікових персональних даних військовозобов’язаних призовників, громадян України віком від 18 до 60 років. Динаміка достатньо позитивна. Станом на ранок сьогодні я отримав інформацію від заступниці Міністра оборони пані Черногоренко – оновили свої військово-облікові персональні дані 2 мільйони 370 тисяч громадян України», – зазначив він. 

За словами Федора Веніславського, переважна більшість громадян оновила дані через додаток Резерв+, на другому місці ЦНАПи на третьому ТЦК та СП.

«Загалом динаміка достатньо гарна і відповідно це забезпечує проведення тих мобілізаційних заходів, які здійснюються ТЦК та СП. Я думаю, що загалом закон виконав ту головну місію, заради якої ми його ухвалювали», – додав він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini