18 Червня, 2024, 12:41

Понад 100 підписаних договорів та контрактів на суму 16 млрд євро: результати Міжнародної конференції з питань відновлення

На Міжнародній конференції з питань відновлення (Ukraine Recovery Conference – URC2024), яка проходила в Берліні, вдалося підписати понад 100 договорів та контрактів, сума зобов’язань становить 16 мільярдів євро.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила перша віцепремʼєр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко.

«16 мільярдів євро – це сума зобов’язань і більш як 100 підписаних договорів та контрактів. Дуже важливо, що було анонсовано три великих альянси: підтримка малого та середнього бізнесу на 7 мільярдів доларів, розвиток регіонів на 2 мільярди доларів та великий блок, якому насправді дуже багато уваги було присвячено на цій конференції, – це навчання та перенавчання українців і такий альянс, який називався Skills, це 700 мільйонів доларів саме на зазначені цілі», – зазначила вона.

За словами Юлії Свириденко, по суті, на цій конференції був запущений інвестиційний механізм в рамках Ukraine Facility, який в майбутньому може допомогти Україні залучити 40 мільярдів євро додаткових інвестицій.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini