7 Червня, 2024, 15:23

«Поліфонія особистості»: Національна філармонія України спільно з культурним діячем Анатолієм Матвійчуком запускають новий проєкт у жанрі публічного інтерв’ю

11 червня о 17:00 в Національній філармонії України стартує новий проєкт у жанрі публічного інтерв’ю, підготовлений спільно з відомим культурним діячем Анатолієм Матвійчуком. Щомісяця до музичного салону Національної філармонії приходитимуть впізнавані та важливі для української культури особистості, які розповідатимуть про себе та відповідатимуть на питання ведучого та залу.

Про це йшлося під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ. 

Як зазначив Михайло Швед, керівник Національної філармонії, рамках розширення глядацької та слухацької аудиторії, пошуку нових форм співпраці виникла ідея приділити увагу видатним українським митцям, спілкуванню з ними, ширшому знайомству широкої аудиторії з творчістю цих митців. Тому що є видатні особистості, але не всі їхні цікаві здобутки відомі загалу.

«Є прекрасні музиканти, є прекрасні диригенти, композитори з такими концептуальними формами мислення, але ми про це майже нічого не знаємо. Музика сама по собі звучить, людина десь скромно живе саме по собі. Але ні, треба таких людей витягувати, треба саджати їх перед людьми, перед ЗМІ, розговорювати їх, щоб вони відкривалися, щоб люди бачили, що  свої титани є в нас, а не десь далеко», – пояснив автор проєкту Анатолій Матвійчук.

Спілкування з видатними митцями сучасності проходитиме у формі сторітелінгу. Однак, в проєкті, окрім розмови митців про своє, потаємне, планують доповнювати діалог ще й музичними жанрами, сольним виконанням тощо.

Першим гостем такого формату стане лауреат Шевченківської премії, народний артист України Анатолій Паламаренко. Надалі плануються зустрічі з Кирилом Стеценком, Вадимом Крищенком, донькою Мирослава Скорика Міланою  та іншими.  

У ході обговорення учасники зазначили, що буде відбуватися і запис цієї програми. Випуски будуть доступні на ютуб-каналі Національної філармонії, аби якнайширше коло бажаючих могло ознайомитися з цим проєктом.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini