Леся Кобецька, керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради
Леся Кобецька, керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради, Медіацентр Україна
6 Вересня, 2022, 13:37

Початок нової хвилі Covid-19. У Львові думають над запровадженням маскового режиму: від початку серпня недугу тут діагностували у 900 пацієнтів

900 пацієнтів занедужали на Covid-19 у Львові від початку серпня цього року. Йдеться про людей, які лікувалися, як в стаціонарах, так і амбулаторно. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявила керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради  Леся Кобецька. За її словами, більшість недужих мали легкі симптоми хвороби та перебували вдома. До лікарень потрапляли лише пацієнти у стані середньої важкості. 

«На початок серпня госпіталізовані у львівські лікарні були 16 пацієнтів, через тиждень вже було 36, потім 76, і найбільше було 122 пацієнти, які перебували на стаціонарі», — розповіла Леся Кобецька.

За її словами, таке зростання кількості пацієнтів може сигналізувати про початок нової хвилі Covid-19. Тож в управлінні охорони здоров’я розглядають можливість запровадження маскового режиму.

«Я думаю, що це доцільно. Якщо ми бачимо збільшення захворюваності, то я б рекомендувала таки вводити масковий режим, особливо в публічних місцях», —  заявила керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Також в управлінні закликають мешканців міста пройти повний курс вакцинації проти ковід, а вакцинованим раніше  — зробити бустерне щеплення.

«У Львові є вакцина Johnson & Johnson, надійшла місяць тому. І я б рекомендувала активно щепитися нею тим, хто взагалі не вакцинований. Також є Pfizer, але цей препарат зараз закінчується і впродовж 10 днів має бути нова поставка. Також є CoronaVac», — розповіла Леся Кобецька.

За даними чиновниці, можливість зробити щеплення проти Covid-19 нині є в поліклініках у всіх районах Львова. А от окремих центрів вакцинації цьогоріч у місті розгортати не планують.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini