18 Січня, 2024, 16:38

По всіх розблокованих пунктах пропуску з Польщею кордон перетнули вже 2600 вантажних транспортних засобів – ДПСУ

«Рава-Руська – Гребенне», «Ягодин – Дорогуськ», «Краківець – Корчова», «Шегині – Медика» – станом на сьогодні всі ці напрямки розблоковані, і рух для вантажних транспортних засобів є досить інтенсивним. На всіх напрямках фактично поновилася та інтенсивність, яка була до початку блокування. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Примітним є те, що під час блокування, які здійснювалися на території Польщі, у напрямку пункту пропуску «Ягодин», а це найбільший інфраструктурний напрямок, пропускалася найменша кількість вантажних транспортних засобів в обидва боки, як в бік України, так і в бік Польщі. Натомість за вчора ми вже маємо показники понад 1100 вантажівок, які змогли перетнути цей напрямок. А загалом по всіх чотирьох за вчора кордон перетнуло 2600 вантажних транспортних засобів в обидва напрямки», – зазначив він.

Водночас, за словами Андрія Демченка, черги на пунктах пропуску все ще спостерігаються. Однак, зокрема з боку України, діє  електронна черга, і фактично транспортним засобам не потрібно бути фізично поряд з кордоном, натомість система поінформує кожного водія про час та день, коли вони можна буде перетнути кордон.

Щодо території Польщі, зазначив речник ДПСУ, станом на ранок в чергах перебувало близько 1200 вантажних транспортних засобів, – навпроти пункту пропуску «Шегині». 

«Але при тій інтенсивності, яка є на ей момент, яку ми фіксували станом на вчора, то в чергах звісно що водіям доведеться пробути набагато менше, ніж це було під час блокування руху на всіх цих чотирьох напрямках», – додав Андрій Демченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini