Сергій Братчук, речник голови одеської ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Братчук, речник голови одеської ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
6 Грудня, 2022, 15:41

Після обстрілу 5 грудня Одеса та більшість громад району залишилися без енерго- та водопостачання, триває відновлення – речник голови ОВА

Одещина не стала винятком серед регіонів нашої держави, по яким 5 грудня було завдано ракетного удару рф. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив Сергій Братчук, речник голови Одеської обласної військової адміністрації.

«Вісім ракет були знищені нашими силами протиповітряної оборони. Є влучання в енергетичну інфраструктуру регіону, в результаті чого без електропостачання та водопостачання залишилися місто Одеса та більшість територіальних громад Одеського району. Було зупинено рух міського електротранспорту. Усі структури та служби приступили до ліквідації наслідків ракетного удару. Постраждало двоє людей — їм відразу було надано допомогу, вони на шляху до одужання. Було пошкоджено декілька приватних будівель», — повідомив Братчук.

Роботи тривали весь вечір, ніч та все ще тривають станом на шосте грудня, зазначив речник голови ОВА. 

«Переважна більшість міста і Одеського району вже підключена до водопостачання. Поступово електроенергія теж подається відповідним мікрорайонам. Усі 11 районних котелень Одеси перезапущені та подають тепло в будинки одеситів — наразі говоримо про 5200 будинків в Одесі. Стартував процес відновлення підключення малих котелень. Сподіваюся, що протягом дня нам вдасться відновити і водопостачання, і електропостачання у місті та у територіальних громадах», — додав Сергій Братчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini