15 Квітня, 2024, 14:47

Підтримка України залишатиметься пріоритетом зовнішньої політики Швеції на наступні роки – Тобіас Більстрем, міністр закордонних справ Королівства Швеція

Дії росії не лише становлять загрозу для територіальної цілісності та суверенітету України, але й порушують колективну безпеку. Агресія росії несе за собою загострення ситуації в усьому Чорноморському регіоні. Російські атаки проти українських портів, кораблів, мають економічні наслідки, несуть загрозу морській навігації та дестабілізують ситуацію на світових продовольчих ринках. 

Про це під час Другої безпекової конференції заявив Тобіас Більстрем, міністр закордонних справ Королівства Швеція. 

“Не зважаючи на те, що виклики залишаються, Чорне море є прикладом того, чого Україна може досягти за підтримки союзників. Швеція пишається тим, що внесла понад 60 мільйонів доларів на відновлення продовольчої програми”, – сказав він. . 

Міністр закордонних справ Королівства Швеція наголосив, що враховуючи досягнення Україні на морі, підтримка світової спільноти повинна продовжуватись. “Підтримка української держави залишається у пріоритеті зовнішньої політики Швеції на майбутні роки. Ми будемо підтримувати Україну на шляху до перемоги у війні і поверненні територій”, – сказав він. 

Тобіас Більстрем українською мовою додав, що “Крим – це Україна”.

#CrimeaPlatform
#ExpertNetwork
#BlackSeaSecurityConference

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini