14 Червня, 2024, 14:26

Підсилення в команді, Літня школа та телевізійний фінал – організатори розповіли про новинки цьогорічного нацвідбору на Дитяче Євробачення 

Втретє підготовка до національного відбору на Дитяче Євробачення 2024 проходитиме в умовах повномасштабної війни. Попри це, цьогоріч у відборі учасників чекають нові активності, команда буде підсилена режисером-постановником та ще одним сонграйтером. Крім того, вперше з 2017 року відбудеться телевізійний фінал нацвідбору.

Про це йшлося під час обговорення особливостей підготовки до Дитячого Євробачення 2024 в Медіацентрі Україна–Укрінформ.

Так, у ході заходу стало відомо, що до команди цьогоріч доєдналися  режисер-постановник Євген Кот та автор пісень Євген Тріплов. 

Цьогоріч умови нацвідбору дещо спростили, і тепер, аби взяти участь у відборі не обов’язково мати авторську пісню й достатньо записати два кавери на популярні пісні та особисте відеопредставлення.

Як зазначила голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська, нововведенням цьогорічного відбору буде ще один етап – Літня школа, яка проходитиме в третій декаді липня. До неї потраплять 15 учасників за результатами перегляду тих заявок, які будуть подані на першому етапі.

Крім того, вперше з 2017 року у вересні відбудеться і телевізійний фінал нацвідбору Дитячого Євробачення. Переможця оберуть журі та онлайн-глядачі.

Про те, як відбуватиметься Нацвідбір, про всі його етапи та залаштунки будуть йтиметься в Щоденниках дитячого Євробачення, які цього року відбуватимуться у форматі реаліті. 

Позаяк нацвідбір вже втретє відбувається в умовах повномасштабної війни, важливим аспектом є турбота про ментальне здоров’я дітей. Тому цьогоріч команда заручилася підтримкою освітньої фундації GoGlobal та благодійного фонду «Голоси дітей», які за допомогою залучених психологів допомагатимуть турбуватися про ментальне здоров’я учасників. 

Зазначимо, що 22-й Дитячий пісенний конкурс Євробачення вперше в історії конкурсу пройде в Іспанії, фінал відбудеться 16 листопада на арені Caja Mágica в Мадриді.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini