10 Червня, 2022, 22:08

«Перші донори реабілітаційного центру у Львові пожертвують понад 2 млн євро», – Андрій Садовий

На Форумі донорів щодо будівництва Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові вдалось зібрати 2,1 млн євро.

Підтримати проєкт у перший день зголосились компанії «АТБ, «Symfony Solutions», «Space Art», Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні. Також раніше пожертви перерахував народ Тайваню.

«Щоб збудувати цей центр, нам потрібна дуже велика любов. І ті пожертви, які ми вже маємо фактично на старті проекту, – це велике свідчення тієї любові і віри в нашу країну та в наших незламних людей.

Дякую тим, хто вже долучились. Ви робите велику справу і стаєте прикладом для інших підтримати цю важливу ініціативу», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

Реабілітаційний центр, який щороку допомагатиме 50 тисячам поранених українців, будуватимуть у Львові за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства у справах ветеранів України, Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради. Тут надаватимуть послуги із фізичної та психологічної реабілітації. Окремим напрямком передбачена хірургія, зокрема реконструктивна, а також ортопедія і роботичне протезування. 

У Центрі не лише встановлюватимуть постраждалим від війни українцям протези, а й виготовлятимуть їх. Також заплановано 3D-друк кісткових імплантатів. 

Презентував проєкт Національного центру реабілітації України на Форумі донорів міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini