21 Жовтня, 2022, 14:10

Пам’яті загиблих героїв: український гурт презентував нову пісню «Куля», всі кошти з концертів підуть на ЗСУ 

Сьогодні, 21 жовтня, в Медіацентрі Україна – Укрінформ відбулася презентація кліпу гурту «Хуртовина» на пісню «Куля». У кліпі показана історія воїна який повертається з фронту додому. Його щемлива зустріч з дружиною і сином.

Богдан Желєзняк – режисер розповів, що головна ідея кліпу пам’ятати, що війна триває. 

«Ідея кліпу в тому, що війна триває і ми не можемо розслаблятися, навіть якщо здається, що тихо, ми не маємо права забувати, що війна триває. Ми всі маємо бути згуртовані – військові і мирне населення», –  сказав він. 

Робота над кліпом тривала близько 12 годин. 

За словами режисера, головний герой – це збірний образ всього українського народу, військових і цивільних, які просто хочуть побути з рідними, але йому не дають, війна не відпускає його. Для роботи над кліпом, автори багато спілкувалися з діючими військовими.

Артур Желєзняк – український композитор зазначив, що військовий час потребує нових пісень – потужних та надихаючих. 

«До війни я написав багато ліричних пісень. Але війна внесла свої корективи і зараз хотів написати пісню, яка б надихала на подвиг і цивільних також. Потрібна така музика, щоб людину мотивувати і вивести зі стану страху. Пісня – як рука на плечі – все буде добре», – сказав автор тексту. 

Музиканти гурту «Хуртовина» зізнаються, що робота над піснею та кліпом була цікавою. Головну жіночу роль зіграла дружина фронтмена гурту Дмитра Панченка.  Свою творчість музиканти вже почали під час війни. Тепер у них попереду гастрольний тур, під час якого хлопці планують зібрати кошти на потреби ЗСУ, а також відвідувати позиції та шпиталі, щоб підтримати бійців.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini