19 Червня, 2023, 18:03

Олег Синєгубов: Ми розпочали підготовку до нового осінньо-зимового опалювального сезону одразу після його завершення

Підготовку до нового осінньо-зимового опалювального сезону на Харківщині розпочалася одразу після його завершення, фактично навесні цього року. Адже важливо зберегти рівень підготовки на рівні минулого року.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Олег Синєгубов, начальник Харківської ОВА.

«Тому що завдання мінімум для нас – зберегти рівень підготовки на рівні минулого року. І зробити, так би мовити, запас. Оскільки ми чітко розуміємо, що ворог буде продовжувати тероризувати місцеве населення і бити в тому числі по підстанціях, по енергогенеруючих, теплогенеруючих підприємствах. Тому ми маємо все зробити, щоб встигнути і відновити, і зробити певні захисти, і посилити ППО по цьому напрямку тощо», – наголосив він.

Водночас до нового опалювального сезону, за словами Синєгубова, необхідно відновити якомога більше житлових будинків. Для цього вже є необхідне фінансування.

«Другий рівень – ми маємо відновити житлові будинки, якомога більше, і поставити мобільні котельні, як ми це робимо по місту Ізюму. Тобто плани в нас є, фінансування в тому числі.  На минулому тижні було відповідне рішення Кабінету Міністрів щодо виділення коштів на відновлення. Тому в нас завдання до нового опалювального сезону – відновити досить велику кількість житла для людей, які готові повертатися», – зазначив начальник Харківської ОВА.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini