фото ілюстративне
30 Серпня, 2022, 14:14

Окупанти втратили можливість підтягувати резерви з лівого берега, після того як ЗСУ відпрацювали по мостам — ОК «Південь»

Ворог на Херсонщині намагається підтягувати резерви з лівого берега Дніпра, однак не може цього зробити через знищені Збройними Силами України переправи. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла Наталя Гуменюк, Начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України. 

«Саме тому, що ми обережно і точково відпрацювати по мостах, це основні транспортні артерії через Дніпро, вони стали непроїзними для важкої техніки, саме тому ворог намагається влаштувати альтернативні переправи. Але географія річки і цієї місцевості така, що за течією переправу влаштовувати у них виходило тільки в тому самому районі, де і розташований міст (Антонівський — ред.). Тому вони знов потрапляли під наш вогневий контроль, зокрема, і альтернативна переправа теж була нами знищена», — уточнила Наталя Гуменюк. 

За словами Гуменюк, наразі окупанти не мають можливості підтягувати резерви, тож лише вдають надходження посилення, переміщуючи підрозділи між населеними пунктами. 

Також начальниця пресцентру сил оборони півдня України закликала не розголошувати інформацію про бої на південному напрямку та назви вже звільнених ЗСУ населених пунктів. 

«Найгарячіші новини ще попереду, а наразі тривають бої. Тому вони потребують інформаційної тиші. Закликаю всіх не називати звільнені населені пункти на півдні україни, розуміючи, що вони залишаються у зоні ураження ворожої авіації та артилерії. Не треба наражати місцеве населення на таку небезпеку», — закликала Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini