Фото Медіацентр Україна – Одеса: Віра Ястребова, адвокатка, директорка ГО Східна правозахисна група
20 Квітня, 2023, 14:11

Окупанти створили в так званій “ЛНР” Інститут прокуратури російської федерації – Східна правозахисна група

Наказ про створення цього “навчального закладу” підписав генеральний прокурор російської федерації. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Віра Ястребова, адвокатка, директорка ГО Східна правозахисна група.

“ У т.зв. ЛНР створено інститут прокуратури російської федерації, указ підписав генеральний прокурор. Тому що російська федерація розуміє, що люди, на яких вони можуть спертися – це тільки силові структури. І для того, щоб забезпечити кадровий потенціал, вони створюють подібні навчальні заклади для підготовки силовиків. Які потім будуть впроваджувати силовий терор, який зараз відбувається на території рф, – розповіла правозахисниця.

Вона також додала, що зараз, формуючи так звану систему правосуддя, окупанти спираються не на зрадників, як це було у 2014 році, а на росіян.

“Окупанти масово залучають до створення судової системи вже перевірених роками, лояльних до влади суддів з росії. Вони вже провели з’їзди так званих верховних суддів окупантів та вибрали на відповідні посади людей, які надалі будуть проваджувати окупаційну політику”, – додала Віра Ястребова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini