Фото з відкритих джерел
8 Лютого, 2023, 15:01

окупанти проводять примусову паспортизацію населення, погрожують припинити видачу зарплат та користування нерухомістю — мер Мелітополя

З початку 2023 року на тимчасово окупованих територіях посилюється примусова паспортизація українського населення. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«рашисти це роблять для того, щоб якомога більше людей втягнути в свої злочинні дії. Пройшов рік, а в них немає підтримки громадян. Тому вони намагаються затягнути наших мешканців в цій злочин і зробити якомога швидше примусову паспортизацію. Наразі вони виставили нові правила: той, хто не матиме рашистського паспорта, з 1 червня не зможе користуватися своєю нерухомістю, тому що вона не буде в нових реєстрах, які вигадали ерефівці. Така ж ситуація з автівками. Така ж ситуація з заробітною платою або соціальною допомогою. Той, в кого не буде паспорту ерефії, але ж він працює на Мелітопольщини, для нього податки будуть вдвічі більше — це більш ніж 36% з заробітної плати», — повідомив Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini