9 Жовтня, 2023, 14:51

Окупанти продовжують воювати з дітьми та нищити цивільні райони Херсонщини – Олександр Толоконніков 

За вчорашній день майже 300 снарядів різного типу озброєння окупанти випустили по території Херсонщини. По Херсону били з РСЗВ, мінометів та артилерії. Також є скиди авіабомб. Зокрема по Бериславу було скинуто чотири авіабомби, де наразі встановлюються інформація про руйнування та постраждалих.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив  керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

«Найжахливіше, що це цивільні райони. Вони продовжують воювати з дітьми, «вкривати» мікрорайони в яких живуть люди, люди похилого віку, просто херсонці. Вони «вкривають» ці райони «градами», а «гради» – це система, яка грубо кажучи «ковром стелить», вона квадрати накриває. І тому, зрозуміло, ніякої прицільної боротьби там з військовими немає. Це просто вони цивільні райони знищують. Багато автівок згоріло вчора. Тому, звичайно, тут ні про яку війну не йдеться, тут йдеться про знищення цивільної інфраструктури та цивільних», – наголосив Олександр Толоконніков.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini