24 Червня, 2024, 13:05

Окупанти намагалися перепідключити один з енергоблоків ЗАЕС на живлення деяких тимчасово окупованих територій – Григорій Плачков 

Окупанти намагалися перепідключити один з енергоблоків ЗАЕС для потреб окупованих територій Донецької, Луганської областей та Криму. Однак інформації, що такі намагання ворога були дійсно реалізовані наразі немає.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Григорій Плачков, очільник Державної інспекції ядерного регулювання, 2017-2021 рр.

«Ситуація на станції не покращується, окупанти знаходяться на нашій українській атомній електростанції. Була інформація, що намагалися підняти один енергоблок і перепідключити його на потреби окупованих Донецької та Луганської окупованих територій та окупованого Криму. Але наразі інформація, що такі дії, що хоча б один енергоблок був перепідключений, наразі немає. Наразі всі шість енергоблоків знаходяться в стані холодного зупину, а загарбник залишається на нашій атомній електростанції і сьогодні», – зазначив Григорій Плачков.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini