4 Липня, 2024, 19:20

Оголошено склад національної збірної, яка представить Україну на Іграх Нескорених-2025 у Канаді

Оголошено склад національної збірної Ігор Нескорених, яка представить Україну на міжнародних спортивних змаганнях у Ванкувері (Канада) у лютому 2025 року. Порівняно з минулим роком чисельність збірної збільшена з 25 до 35 учасників.

Склад збірної було оголошено під час пресконференції в Медіацентрі Україна.

Так, до національної збірної увійшли: Андрієнко Олександр, Андрощук Олександр, Бирко Анатолій, Бойчук Андрій, Васильєв Олексій, Василюк Олексій, Гайдук Ілля, Горб Олексій, Гордієвич Сергій, Дикий Віктор,  Дудля Дем’ян, Кайстро В’ячеслав, Капканець Владислав, Копелюк Костянтин, Коритнюк Павло, Короленко Інна, Лавренюк Іван, Марченко Володимир, Милін Артур, Насада Андрій, Одайник Валерій, Олійник Ігор, Омельчук Олег, Пилипенко Ілля, Полтавець Роман, Притула Олексій, Рябошапко Арсен, Сенченко Алла, Сергійчук Руслан, Смольніков Денис, Михайло Тарасенко, Тюнін Олексій, Тюрін Євген, Храпко Сергій, Шаркий Ярослав.

Як зазначила заступниця Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Руслана Величко-Трифонюк, відбір учасників здійснювався комісією, утвореною відповідно до положень Ігор Нескорених. Оцінки виставлялися за характеристиками психологів, висновками тренерів та помічників тренерів, а також включалися показники спортивних досягнень. 

У ході пресконференції виконувачка обов’язків виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Юлія Кіріллова наголосила, що спорт, реабілітація через спорт є одним з важливих методів швидкої реабілітації.

Своєю чергою засновниця Ігор Нескорених в Україні Аліна Фролова додала, що Ігри Нескорених – це про можливості, і мета Ігор показати ці можливості. 

«Мені здається, що саме Invictus, і дуже ми цим горді, став флагманським проєктом у ветеранському спорті. І власне з нього ми в тому числі ініціювали разом і зміни в законодавство, щоб у нас було визначення спортивної реабілітації як методу реабілітації. І ми дуже щасливі, що з того маленького джерельця, з якого ми починали, коли побачили вперше ці змагання, це переросло вже у досить потужну річку. Нам залишилося зробити з цього океан – океан підтримки, океан участі та океан обміну досвідом», – наголосила Аліна Фролова.

Нагадаємо, що Ігри Нескорених – це міжнародний спортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, поранення або захворіли під час виконання службових обов’язків. Їхня мета – через спорт сприяти процесу відновлення та реабілітації ветеранів/ветеранок та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini