7 Серпня, 2023, 14:25

Офіс президента та уряд працюють над тим, щоб налагодити експорт української продукції

Втім обставини війни змінюють логістику, адже росіяни знищили чимало передової інфраструктури України, яку необхідно відновлювати. На сьогодні суттєвих зрушень у цьому питанні немає, основна задача – зібрати якомога більше врожаю. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Дмитро Соломчук, народний депутат та член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики.

“Ведуться перемовини з європейськими країнами, щоби нарешті відкрили транзит. Припускаю, що орієнтовно в листопаді всі країни Європи самостійно проситимуть про експорт української пшениці. Адже такі країни як, наприклад, Португалія, Франція, Італія не матимуть достатньої кількості власного врожаю через високу температуру, тому вони потребуватимуть експорт української продукцію”.

Водночас ціни на продовольство в Україні залишаються стабільними. Якщо поглянути на овочеву групу, то вартість певних продуктів знизилася на 60 відсотків. Щодо хлібобулочної продукції, то ціна буде незмінною до зимового періоду. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив  Дмитро Соломчук, народний депутат та член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini