Валерій Коршунов
14 Грудня, 2023, 16:35

Одеський художній музей відкриває свої двері після ракетного влучання та організовує святкові події для дітей

Одеський Національний художній музей відновився після прильоту ракети російських окупантів 5 листопада. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів координатор публічної програми Одеського Національного художнього музею Валерій Коршунов.

“15 грудня наш музей відновляє свою роботу – завтра в нас день відкритих дверей. За цей час після прильоту російської ракети ми встигли законсервувати зруйноване, провели експертизу пошкоджених творів, відновили виставки, відреставрували те, що постраждало. В нас зараз працює декілька виставкових проєктів. Це виставка Романа і Маргіт Сільських, це проєкт загиблого під Бахмутом Бориса Айзенберга, виставка Володимира Семківа. Завтра вхід з 12.00 до 17.00 буде вільним”, – повідомив координатор музею.

Валерій Коршунов зазначив, що зараз вікна в музеї закриті, все безпечно та підготовлено для відвідувачів. Для дітей на новорічні свята працівники музею підготували ряд подій.

“Весь грудень для дітей ми проводимо майстер-класи. Це заняття про створення театрального костюма з лекціями про українських художників Петрицького, Архипенко та Олександру Екстер. Ще є серія “Фантастичні звірі”. На цьому тижні ми проведемо майстер-клас з виготовлення орнаменту для вишиванок. Всі дитячі події безплатні, ми проводимо їх в Одеській національній науковій бібліотеці поруч на вулиці Пастера, там є зручне укриття на випадок повітряних тривог. В групах звичайно 20 дітей, з них 5-8 – це діти військовослужбовців чи ВПО”, – підкреслив координатор.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini