Ольга Горбаченко
2 Листопада, 2023, 14:57

Одеський бізнес постачає на фронт автівки і дрони – власниця приватної броварні

Волонтерська допомога фронту не закінчиться, поки триває війна і йдуть активні бойові дії.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла волонтерка, співзасновниця приватної броварні “Нізащо мила” Ольга Горбаченко.

На сьогоднішній день юристка і бізнесменка займається справами по броварні і допомагає українським захисникам: постачає для військових автівки і дрони, займається ремонтом техніки, яку віддавали бійцям раніше

“Звичайно ми витрачаємо на це гроші, які заробили на броварні. В принципі, це єдиний наш дохід був до того, як мій чоловік мобілізувався і зараз служить в Збройних силах України. Зараз я працюю в бізнесі сама і коли не вистачає, закриваю потреби військових, звертаючись до друзів в соцмережах. Ввечері написала пост – збір на дрон. І до ранку було зібрано 65 тисяч гривень”, – зазначила волонтерка.

Ольга розповіла, що всі збори ситуативні – волонтери як і раніше з початку повномасштабного вторгнення реагують на запити військовослужбовців. 

“Зрозуміло, що всі втомилися, зрозуміло, що важко, але тут питання підтримки одним одного –реагування на ситуацію на фронті. Тому ми маємо допомагати”, – підсумувала Ольга Горбаченко.

Автівки, дрони – це розходники на фронті, тому вони будуть необхідні до кінця війни, каже вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini