10 Жовтня, 2023, 13:28

Одещину обстрілюють «оніксами» через можливий дефіцит інших ракет – ВМСУ

Обстріли Одещини саме із використанням ракет П-800 «Онікс» може бути пов’язаний із дефіцитом ракетного озброєння. Таке припущення висловив на брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса повідомив речник ВМСУ Дмитро Плетенчук.  

«Вони зараз збільшують проміжок часу між артилерійськими обстрілами із застосуванням крилатих ракет. Вони потребують більше часу, щоб зібрати деяку кількість цих ракет. І як ви бачите в кожній хвилі ракет все стає менше і менше дедалі. Тому що зараз вони працюють фактично з конвеєру і мають почекати, поки їхній військово-промисловий комплекс надолужить ту кількість ракет, яка їм потрібна для того, щоб здійснити чергову масовану атаку», – заявив Плетенчук.

Росії дешевше зараз використовувати дрони – по-перше є можливість кидати їх хвилями, як раніше ракети, а по-друге це перевантажує систему ППО, і бодай декілька дронів можуть влучити в ціль, каже речник ВМСУ.

«Цілі їх це в першу чергу припортова інфраструктура. Саме спікер з боку рф казали після завершення «зернової угоди», що вони в ніякому разі не будуть обстрілювати портову інфраструктуру. Що росія так не робить і «путін не такой. А через 2-3 місяці ті ж самі спікери хизувались, як вони «знищили» портову інфраструктуру», – заявив Плетенчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini