Фото Медіацентр Україна – Одеса: Антон Шалигайло, директор департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної військової адміністрації
14 Червня, 2023, 15:19

Одещина на 30% готова до опалювального сезону – військова адміністрація

Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Антон Шалигайло, директор департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної військової адміністрації.

В Одеської області виконані роботи з приведення у готовність 397 котелень, що становіть 30% від їх загальної кількості в регіоні. Підготовлено 576 км теплових мереж або 30 % від запланованого обсягу; обстежено 2701 багатоквартирних житлових будинків – 30,5% від плану; поведені підготовчі роботи у 152 дошкільних, 195  навчальних закладах, або складає 32 % від потреби відповідно”,  – розповів посадовець.

Він додав, що необхідні заходи також здійснені у 126 закладах охорони здоров’я, або 31,6 % від їх загальної кількості. Також до роботи в зимових умовах підготовлені 98 одиниць спеціалізованої техніки (30%) та заготовлено 30 % необхідного запасу посипкового матеріалу та реагентів.

Також посадовець зазначив, що при підготовці враховано досвід минулої зими, а саме зроблено акцент на забезпеченні альтернативними джерелами електроенергії об’єктів соціальної інфраструктури та забезпечення додаткового фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini