9 Липня, 2024, 14:05

Не буде прапора, не буде гімну, їх не буде на відкритті – Вадим Гутцайт про участь росіян та білорусів в Олімпійських іграх 2024 

В Олімпійських іграх 2024 майже не буде спортсменів рф та білорусі.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна повідомив президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт.

«Стільки всього було зроблено за ці два роки роботи щодо недопуску росіян та білорусів. І нам вдалося. На сьогодні, і я вважаю це перемога України, перемога всіх нас, всіх, хто працював, щоб росіян та білорусів майже не буде на Олімпійських іграх. Не буде їхньої присутності, не буде прапору, не буде гімну, вони будуть окремими командами, їх не буде на відкритті Олімпійських ігор, коли весь світ буде слідкувати за своєю командою, їх взагалі не буде», – зазначив він.

За словами Вадима Гутцайта, Міжнародний олімпійський комітет найкращих спортсменів з рф та білорусі до участі в Олімпіаді не допустили. Крім того, додав він, федерація спортивної боротьби рф відмовилася від участі в Олімпійських іграх.

«Тому ми бачимо ту роботу, яку ми зробили, і скільки буде спортсменів (від рф та білорусі – ред.), то вони будуть майже непомітні на Олімпійських іграх», – наголосив Вадим Гутцайт.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini